Prasidėjo registracija į Alytaus krepšinio akademijos treniruotes


Kviečiame lankyti krepšinio treniruotes Alytaus krepšinio akademijoje.

Esame alytiškiai, labai mylintys savo miestą. Mums ne tas pats, kaip auga mūsų jaunoji karta, mūsų ateitis. Norime suteikti vaikams geriausias galimybes sportuoti, ugdyti ištvermę, stiprinti sveikatą.

Jau senai turėjome svajonę gimtajame mieste įkurti krepšinio akademiją, kuri teiktų šiuolaikiškas, kokybiškas, formalųjį̨ švietimą̨ papildančias ugdymo paslaugas, kurios į krepšinio sporto šaką įtrauktų ir kartu atitrauktų nuo telefono ir kompiuterio ekranų kuo daugiau Alytuje gyvenančių vaikų ir mokinių.

Sulaukę didelio bendruomenės ir bendraminčių̨ palaikymo, įkūrėme iš alytiškių susidariusią Alytaus krepšinio akademiją. 2021 metų kovą įsteigta akademija kelia sau aukščiausius uždavinius pateikti krepšinio treniruotes ir įvairius akademijos renginius žaismingai ir inovatyviai, skatinant vaikų saviraišką už visiems prieinamą kainą.

Kodėl mes?

◉ Visiems prieinama 14 eurų paslaugos kaina už mėnesį;

◉ Užsiėmimai 2 kartus per savaitę;

◉ Ilgametė trenerių ir personalo patirtis;

◉Užsiėmimai mergaitėms ir berniukams;

◉ Alytiškiai treneriai ir personalas;

◉ Išlankius vienerius metus gaunama nemokama apranga;

◉ Papildomų nemokamų švenčių ir sporto renginių organizavimas darželinukams;

◉ Kiekvienas vaikas mums – kaip savas!

 

Registracija darželinukams: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfKTP5z-s2EwBUqfSxf01utWRKa_QeXBasTDCpaKtytFeXXgg/viewform?fbclid=IwAR1EJuUEz12ez85itKSWRDqyD_fFLKHsZieMQtgjYaU8UKKovFm6IOxBYnA

 

Registracija mokyklinukams: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScyTdAcZ0aukRxOjgj-atf9oHoB23JrFRnUUSxGXdDmm9Wf0w/viewform?fbclid=IwAR0QVnx5mnGAG2YFikPDnqO-NkoWsd7Z6an83czxuoGTnBJKI2v-y8frCbw

 

Treniruotės bus pradėtos vykdyti nedelsiant po karantino suvaržymų.