Alytuje susikūrė nauja krepšinio akademija


Esame alytiškiai, labai mylintys savo miestą. Mums ne tas pats, kaip auga mūsų jaunoji karta, mūsų ateitis. Norime suteikti vaikams geriausias galimybes sportuoti, ugdyti ištvermę, stiprinti sveikatą.

Jau senai turėjome svajonę gimtajame mieste įkurti krepšinio akademiją, kuri teiktų šiuolaikiškas, kokybiškas, formalųjį̨ švietimą̨ papildančias ugdymo paslaugas, kurios į krepšinio sporto šaką įtrauktų ir kartu atitrauktų nuo telefono ir kompiuterio ekranų kuo daugiau Alytuje gyvenančių vaikų ir mokinių.

Sulaukę didelio bendruomenės ir bendraminčių̨ palaikymo, įkūrėme iš alytiškių susidariusią Alytaus krepšinio akademiją. 2021 metų kovą įsteigta akademija kelia sau aukščiausius uždavinius pateikti krepšinio treniruotes ir įvairius akademijos renginius žaismingai ir inovatyviai, skatinant vaikų saviraišką už visiems prieinamą kainą.

Kodėl mes?

◉ Visiems prieinama paslaugos kaina;

◉ Ilgametė trenerių ir personalo patirtis;

◉ Alytiškiai treneriai ir personalas;

◉ Besitreniruojančių vaikų skatinimas toliau sportuoti už pasiekimus ir išlankytą laiką įteikiant marškinėlius, krepšinio aprangas ir kitą sportui reikiamą inventorių, reikalingą pagal atitinkamą vaikų amžių;

◉ Papildomų nemokamų švenčių ir sporto renginių organizavimas darželinukams;

◉ Kiekvienas vaikas mums – kaip savas!